קורסים

קורסים שלנו

קורס סייבר "Noobs" א–ב

קורס סייבר "Junior" ג–ד

תיאור הקורס: בקורס יכירו התלמידים לעומק את המחשב ואת חלקיו. הם ילמדו מושגים שונים מעולם הסייבר, יכירו את התמרורים שברשת האינטרנט, יתנסו בתכנות באמצעות המשחק Minecraft האהוב והמוכר וילמדו את תוכנות ה־Office השונות.

קורס סייבר "Pro" ה–ו

תיאור הקורס: קורס מתקדם המכיר לתלמידים את עולמם של ה"האקרים". התלמידים ירכשו ידע נרחב מעולם הסייבר ואבטחת המידע, יתחילו את צעדיהם הראשונים בעולם התכנות ב עם לימוד יסודות מדעי המחשב, ילמדו על עולם האינטרנט וייבנו אתר משלהם!

קורס סייבר "Exp" ז–ט

תיאור הקורס: הקורס מקיף נושאים רבים מעולם המחשבים בדגש על סייבר ועל רשתות תקשורת. מעניק רקע והבנה מעמיקה של מושגים ושל תהליכים שונים מעולם הסייבר. התלמידים יכירו מערכות הפעלה שונות כגון לינוקס, את מבנה האינטרנט לפרטיו ויתנסו בהאקינג לרשתות ולאתרים.

קורס הכנה לצה"ל י-יב

תיאור הקורס: כדי להצליח במיונים המאתגרים של צה"ל ולהתקבל ליחידות יוקרתיות כמו יחידת 8200, יחידת 81, מצו"ב, ממר"ם ולוט"ם אנו מציעים קורס הכנה ייחודי שנבנה לפי הנושאים שעליהם נבחנים בימי המיונים: תקשורת מחשבים, יסודות מדעי המחשב, מבוא לסייבר תשתיתי ואפליקטיבי, מערכות הפעלה ותכנות בשפת סף (Assembly), שפת Python ועוד.

קורס מבוא למדעי המחשב ותכנות "Python" ז–יב

תיאור הקורס: Python היא שפת תכנות ידידותית למשתמש בעלת תחביר פשוט ונוח. זוהי כיום אחת השפות הפופולריות ביותר בעולם ונעשה בה שימוש בתחומים שונים כגון רשתות בינה מלאכותית, אתרי אינטרנט ואוטומציה. בקורס נלמד על שפות תכנות באופן כללי, את עקרונות שפת Python ואת התחביר הייחודי שלה באמצעות תרגול אתגרים ובניית תוכניות רבות.

שיעור ניסיון

תירשם עוד היום