הרצאות

הרצאות

וירוסים וסוסים

נכיר את שלל סוגי הווירוסים והנוזקות הקיימים כיום. נבחן אותם במבט קרוב, נלמד על מקרים שהשתמשו בהם בעבר וכיצד אפשר להתגונן בפניהם. בסוף ההרצאה אדגים יצירת נוזקה אשר תפגע קלות במחשב ותגרום לקריסתו כדי לתת מושג ראשוני לעד כמה אנו פגיעים ולחשיבות הלמידה של נושאים אלו.

מרחב הסייבר 

ברוכים הבאים לעולמם של ההאקרים! מי הם אותם אנונימיים מאחורי המקלדת ומה הם רוצים מאיתנו? מהו בכלל סייבר?! עד כמה אני חשוף לתקיפת סייבר וכיצד אגן על עצמי? על כל זאת ועוד נענה בהרצאה מרתקת שבמהלכה נצפה בתקיפת סייבר הכוללת השתלטות על מחשב אמיתי!

גלישה בטוחה 

הסכנות אורבות בכל פינה, רק אנחנו יכולים להגן על עצמנו! בעולם האינטרנט הידע הוא המפתח.
בהרצאה זו נצפה במגוון דוגמאות לביצוע מתקפות מסוג "פישינג", ניצור בעצמנו דף פישינג ונכיר את השיטות הנפוצות לביצועו, נלמד כיצד אפשר לחזות מראש התקפות כאלו ולנטרל אותן מוקדם ככל האפשר.

הצטרפו אליי כדי לחשוף את האתרים הזדוניים ואת הלינקים החמקמקים בהרצאה מהפנטת ומחכימה.

שיימינג ובריונות ברשת

החברה בימינו עוברת שינויים רבים ומציאות היום השתנתה ללא היכר. פעם, כששני ילדים היו רבים התוצאות לא היו חמורות כל כך, במקרה הגרוע הם זומנו לשיחה עם מנהל בית הספר או שזמנו את ההורים שלהם. היום, במציאות הדיגיטלית שלנו, התוצאות קשות הרבה יותר. פגיעה במדיה יכולה להרוס חיים שלמים. בהרצאה זו נדון בסיבות לבריונות ברשת מנקודת מבטו של הפוגע ושל הנפגע, נלמד כיצד להתמודד אם אנו נפגעים ומדוע השימוש ברשת ככלי נקמה אינו פרופורציונלי ויסבך אותנו עוד יותר. העולם הווירטואלי לא ייעלם, אנו צריכים ללמוד לתעל אותו לדברים חיוביים ומועילים עבור כולנו!

בית ספר הרוכש מספר הרצאות יקבל הנחה משמעותית!